Villa Ula ☆☆☆☆☆

Najlepsze plażowe triki i sztuczki. Ten z prześcieradłem to hit!

Wakacje to czas wypoczynku i beztroski. Każdy z nas z utęsknieniem czeka na upragniony urlop, który choć na chwilę pozwoli odciąć się od szarej rzeczywistości.  Przygotowaliśmy listę najlepszych sposobów, które nie pozwolą zepsuć upragnionych wakacji!

  • Gdzie schować cenne rzeczy?

Na plażę powinniśmy brać jedynie najpotrzebniejsze rzeczy. Gdy musicie zabrać ze sobą pieniądze czy klucze najlepiej schować je w niepozornym opakowaniu, które nie skusi złodziei, np. umytą butelkę po zużytym balsamie lub… dziecięcą pieluszkę! Pieniądze schowajcie w pustym opakowaniu po pomadce.

  • Co zrobić, aby napoje były dłużej zimne?

Schłodzone (ale nie lodowato zimne!) napoje najlepiej gaszą pragnienie. Aby utrzymać dłużej ich niską temperaturę, owińcie butelki czy puszki zwilżonym ręcznikiem (jeśli nie macie przenośnej lodówki). Mrożona herbata dodatkowo ukoi poparzoną skórę.

  • Uwaga na poparzenia słoneczne

Kremy z filtrem UV oraz mleczka z dodatkiem aloesu uchronią naszą skórę przed poparzeniami słonecznymi. Powinny być stale obecne w naszej torbie podczas wakacyjnych wyjazdów. W przypadku poparzeń, najszybszą ulgę przyniosą kostki lodowe z dodatkiem aloesu oraz najzwyklejszy jogurt naturalny.

  • Jak odstraszyć owady?

Masz dość chemicznego, intensywnego zapachu środków na owady? Nie lubisz kąsania komarów i obecności much? Dziecięca oliwka nie odstraszy ich całkowicie, ale skutecznie powstrzyma od ugryzienia.

  • Sposób na zatkane wodą uszy

W przypadku zatkanych wodą uszu najlepszym sposobem jest… nadmuchanie balona. Słuch powinien zaraz wrócić, a balon oddacie dzieciom do zabawy.

 

  • Plastikowy woreczek jako ochrona telefonu

Wybierając się na plażę, warto zabezpieczyć swój telefon oraz inne sprzęty elektroniczne. Specjalne wodoszczelne pokrowce i osłony uchronią przed wodą i piaskiem. Najprostszym i najtańszym sposobem pozostają woreczki ze szczelnym zippem.

  • Prześcieradło z gumką na plażę? Zdecydowanie!

Na plażę lepszym rozwiązaniem niż ręcznik, który zachłannie “pożera” piach i zabierzecie go do domu co najmniej trzy tony, będzie prześcieradło z gumką. Rogi można “unieść do góry”, umieszczać w nich różne przedmioty, np. piłkę, torebkę czy krzesełko, co nie tylko zabezpieczy choć trochę przed zasypywaniem piaskiem, ale pozwoli też zyskać więcej miejsca.

 

  • Pamiętaj o klapkach

Klapki są najlepszym obuwiem na plażę, z jednym wyjątkiem. Szybko się nagrzewają i parzą później stopy. Najprostszym sposobem jest położenie ich podeszwą do góry.

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue