Villa Ula ☆☆☆☆☆

Wschody słońca są późno, a zachody wcześnie.

Ja nigdy latem nie mogłam się zebrać, by obejrzeć początek dnia. Zimą nie ma sprawy. Ósma wystarczy. Po południu też się mieni niebo wygodniej.

Villa Ula Blog
bursztyn

Zimą nad morzem jest więcej jodu i bursztynów.

Więcej można więc skorzystać zdrowotnie i kolekcjonersko. Na połów złota Bałtyku liczymy za dwa tygodnie, teraz wszystko było przykryte śniegiem.

Są super warunki na jazdę na sankach

Ludzie często gnają na plażę, a nas właśnie wydmy i lasy szalenie zauroczyły. Ścieżki ciągną się w górę i dół, można bawić się do upadłego. My akurat sanek nie mieliśmy i to był błąd!

zima nad morzem

Wspierając miejscowe biznesy zimą, podnosimy ich standard latem

Często narzekamy, że baza noclegowa nad polskim morzem pozostawia wiele do życzenia. Jednak wielu z oferujących, szczególnie pokoje do wynajęcia, nie stać jest na kosztowne remonty jeśli zarabiają dwa miesiące w roku. Teraz nie wiele restauracji działa, ale jeśli byliby zimowi letnicy, na pewno chętnie otworzono by ich podwoje.

Ucieczka od smogu

W zimę jak się patrzy na mapę jakości powietrza w Polsce, to jedyne zielone punktu trafiają się nad morzem. Właśnie tu najlepiej uciec, pooddychać, spędzić wiele godzin na dworze. Nam smog daje w kość potwornie, dlatego uczepiliśmy się idei wyjeżdżania nad morze zimą.

wakacje

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue