Willa Ula
FILTROWANIE
×
Informacja o sposobach płatności

Dzięki płatności online mają Państwo możliwość natychmiastowego potwierdzenia Państwa rezerwacji.

Informacja o sposobach płatności

Oferta10

Apartament

Apartament

Cena już od162,00 zł

Apartament urządziliśmy zgodnie z aktualnymi trendami – wystrój jest nowoczesny, a zarazem przytulny, dzięki czemu czas tu spędzony będzie dla Państwa prawdziwą przyjemnością.

Pokój czteroosobowy
Cena już od144,00 zł

Pokój dla czterech osób w Villi Ula to idealna propozycja zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i grup przyjaciół. Czteroosobowy pokój to jedna z najpopularniejszych pozycji w ofercie naszego pensjonatu.

Pokój Dwuosobowy Queen

Pokój Dwuosobowy Queen

Cena już od117,00 zł

Pokój Dwuosobowy queen to jedna z najpopularniejszych pozycji w ofercie naszego pensjonatu. Jeśli poszukują Państwo przytulnego pokoju dla dwojga, pokój dwuosobowy Queen spełni Państwa oczekiwania. To oferta dedykowana w szczególności parom.

Pokój Trzyosobowy Standard
Cena już od126,00 zł

Pokój dla trzech osób polecamy wszystkim, którym zależy na maksymalnie komfortowym pobycie w Pobierowie. Zapewniamy, że w tym miejscu nie zabraknie Państwu potrzebnej przestrzeni i wszelkich udogodnień sprzyjających relaksowi w trakcie upragnionego urlopu

Pokój Trzyosobowy z Balkonem
Cena już od126,00 zł

Nasz trzyosobowy pokój urządzony został w odcieniach pastelowej zieleni, która sprzyja relaksowi po aktywnie spędzonym dniu. Na nastrój wpływa również spora ilość naturalnego światła wpadającego przez okna.W tym miejscu spędzą Państwo idealny urlop

 Pokój Dwuosobowy typu Standard

Pokój Dwuosobowy typu Standard

Cena już od117,00 zł

Pokój dwuosobowy w to bezsprzecznie jeden z naszych „bestsellerów”,To oferta dedykowana w szczególności parom, którym zależy na spędzeniu urlopu w przytulnym miejscu sprzyjającym romantycznej atmosferze.

Pokój Dwuosobowy

Pokój Dwuosobowy

Cena już od117,00 zł

Jeśli poszukują Państwo przytulnego pokoju dla dwojga, pokój dwuosobowy spełni Państwa oczekiwania. To oferta dedykowana w szczególności parom, którym zależy na spędzeniu urlopu w przytulnym miejscu sprzyjającym romantycznej atmosferze.

Pokój Standard  2–osobowy  TWIN

Pokój Standard 2–osobowy TWIN

Cena już od117,00 zł

Pokój został urządzony w jasnej, ciepłej kolorystyce. Przez duże okno wpada do niego mnóstwo naturalnego światła, co sprzyja relaksowi i odpoczynkowi po dniu pełnym wrażeń. To napawający optymizmem przytulny zakątek, który pozwoli Państwu wypocząć.

Pokój czteroosobowy typu Superior

Pokój czteroosobowy typu Superior

Cena już od139,50 zł

Pokój czteroosobowy superior to bezsprzecznie jeden z naszych „bestsellerów”, uwielbianych przez grupy stale powracających gości.

 Pokój Premium   2-osobowy

Pokój Premium 2-osobowy

Cena już od117,00 zł

Dwuosobowy pokój w Villi Ula polecamy w szczególności tym, którym zależy na noclegu w wygodnym, schludnie urządzonym miejscu z dostępem do dużej ilości naturalnego światła. Niebieskie detale dodają miejscu eleganckiego klimatu.