fbpx

Villa Ula ☆☆☆☆☆

4 pory roku

4 pory roku to pierwsze ciepłe dni są wyjątkowo piękne nad polskim morzem. Budząca się do życia przyroda zachwyca miłośników natury.
Szczególnie, że w pobliżu Pobierowa znajduje się Woliński Park Narodowy.
Cechuje go piękny krajobraz oraz liczne gatunki roślin i zwierząt.
Malownicze położenie miejscowości zapewnia niesamowite doznania każdemu, kto lubi długie spacery, wędrówki i pierwsze w sezonie wycieczki rowerowe.
Coraz dłuższy dzień i temperatury w okolicach 15-18 stopni Celsjusza sprzyjają aktywnemu wypoczynkowi na świeżym powietrzu, a także zwiedzaniu. Zaobserwój naszego Facebooka.

Villa Ula Pobierowo

4 pory roku

1. Wiosna nad morzem – wiosna to piękny czas, kiedy można cieszyć się słońcem i ciepłymi dniami. Temperatury są już wystarczająco wysokie, aby wybrać się na plażę i cieszyć się pięknem morza. Wiosenne miesiące to idealny czas na spacer po plaży, zbieranie muszelek i obserwowanie ptaków.
2. Lato nad morzem – lato to najlepszy czas na wakacje nad morzem. Słońce świeci przez cały dzień, a temperatury są wystarczająco wysokie, aby korzystać z kąpieli morskich. Plaże są pełne ludzi, którzy cieszą się słońcem i ciepłymi falami.
3. Jesień nad morzem – jesień to piękny czas, kiedy można cieszyć się pięknem otaczających nas widoków. Temperatury są niższe, więc można wybrać się na spacer po plaży bez obaw o przegrzanie. Można też zobaczyć piękne kolory liści drzew i kwitnące kwiaty na plaży.
4. Zima nad morzem – zima nad morzem to czas, kiedy można cieszyć się pięknem otaczających nas widoków. Temperatury są niższe, więc można odpocząć od upałów lata i cieszyć się chłodnym powietrzem. Można też zobaczyć piękne białe pokrywy śniegu na plażach i wokół morza.

Wakacje nad morzem

Villa Ula nad morzem

Jeżeli nie przepadasz za upałami i tłumem, wiosna jest dla Ciebie doskonałą porą roku na spędzenie urlopu w Pobierowie nad morzem, nasze apartamenty Villa Ula są zawsze gotowe i znajdują się blisko plaży.
Kuszący jest również to, że poza ścisłym sezonem ceny nad Bałtykiem są dużo niższe. Popularnym wyborem jest też majówka,
kiedy temperatura w ciągu dnia potrafi sięgać 25 stopni Celsjusza. Zobacz jakie atrakcje turystyczne spotkasz będąc w centrum Pobierowa i nie tylko.

 

Nullam quis risus eget urna mollis ornare vel eu leo. Aenean lacinia bibendum nulla sed 

Subscribe to our newsletter

Sign up to receive updates, promotions, and sneak peaks of upcoming products. Plus 20% off your next order.

Promotion nulla vitae elit libero a pharetra augue